Playstation Team Türkiye

Playstation Team Türkiye olarak, PlayStation cihazlarınızın tamir, bakım ve servis ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Alanında uzman ekibimizle hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Her türlü arıza ve sorunlarınızda yanınızdayız. Bize ulaşarak cihazlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz. Türkiye genelinde sunduğumuz servislerimizle eğlencenizin yarım kalmaması için çalışıyoruz. İletişim bilgilerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi iletmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

İletişim Bilgilerimiz

Müşteri Hizmetleri

7 + 15 =

Merkez

Adres: Erenköy, Fırın Sk. No:20 D:2, 34738 Kadıköy/İstanbul

Şube

Adres: İstinye, İstinye Cd. No:110 D:A, 34460 Sarıyer/İstanbul

Şube

Adres: Elmalı, 14. Sk. No:22, 07040 Muratpaşa/Antalya

Profesyonel Servis Çözümleri

Playstation Team Türkiye olarak, PlayStation cihazlarınızın tamir, bakım ve servis ihtiyaçlarını karşılamak için buradayız. Alanında uzman ekibimizle hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunuyoruz. Her türlü arıza ve sorunlarınızda yanınızdayız. Bize ulaşarak cihazlarınızı güvenle emanet edebilirsiniz.

Türkiye genelinde sunduğumuz servislerimizle eğlencenizin yarım kalmaması için çalışıyoruz. Her türlü PlayStation modeli için tamir ve bakım hizmeti sunuyoruz. Ayrıca, yurtdışından alınan PlayStation cihazlarınıza da garanti hizmeti sağlıyoruz. Cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve performansını artırmak için gerekli tüm çözümleri sunuyoruz.

İletişim bilgilerimize aşağıdan ulaşabilirsiniz. Sorularınızı ve taleplerinizi iletmekten çekinmeyin, size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Hızlı ve etkili çözümlerimizle PlayStation deneyiminizi kesintisiz hale getirmek için buradayız. Playstation Team Türkiye olarak, her zaman yanınızdayız.